Mood
Ρώτα το Mood
Το Δείπνο poster

Ώρες προβολών για

Το Δείπνο

@ Cine Amyntas

Θερινό · Imittos · Αθήνα

Comedy
History
Drama
2025
1h 46m
3.4(25k)

Ώρες προβολών της Το Δείπνο στο Cine Amyntas

Ώρες προβολών3
Από 6,50 €
22:40Τρίτη, 28 Ιουλίου · Αύριο
Καθαρισμός

Αγγλικά · υπότιτλοι Ελληνικά · Main

Από 6,50 €

Περισσότερες προβολές

Δευτέρα, 27 Ιουλίου/ Σήμερα

Αγγλικά · Υπότιτλοι Ελληνικά

Τετάρτη, 29 Ιουλίου

Αγγλικά · Υπότιτλοι Ελληνικά
Όλα τα σινεμά που προβάλλουν την Το Δείπνο

Πολυπρόσωπη κωμωδία

Το 1939, δύο εβδομάδες μετά το τέλος του Ισπανικού Εμφυλίου Πολέμου, ο στρατηγός Φράνκο διατάσσει να γιορταστεί ένα δείπνο στο ξενοδοχείο Παλλάς. Ωστόσο, το ξενοδοχείο, που έχει μετατραπεί σε στρατιωτικό νοσοκομείο, δεν είναι έτοιμο για κάτι τέτοιο. Επιπλέον, μέρος του προσωπικού είναι αντιφρανκικό.

Πλήρεις λεπτομέρειες & συντελεστές
Το Δείπνο

Find more films like Το Δείπνο

Showtimes in your city.

Download on the App StoreGet it on Google Play
Συχνές ερωτήσεις
Παίζεται η Το Δείπνο στο Cine Amyntas;+

Ναι - η Το Δείπνο προβάλλεται στο Cine Amyntas στην Αθήνα, με 3 προβολές καταχωρημένες στο Mood.

Πότε είναι η επόμενη προβολή της Το Δείπνο στο Cine Amyntas;+

Η επόμενη προβολή της Το Δείπνο στο Cine Amyntas είναι Δευτέρα 27 Ιουλίου στις 22:40.

Πόσο κοστίζουν τα εισιτήρια για την Το Δείπνο στο Cine Amyntas;+

Τα εισιτήρια για την Το Δείπνο στο Cine Amyntas ξεκινούν από 6,50 €.

Σε ποια γλώσσα προβάλλεται η Το Δείπνο στο Cine Amyntas;+

Η Το Δείπνο στο Cine Amyntas προβάλλεται στα Αγγλικά με υπότιτλους στα Ελληνικά.

Για τι είναι η Το Δείπνο;+

Η Το Δείπνο (Comedy, History, Drama, 2025) είναι Το 1939, δύο εβδομάδες μετά το τέλος του Ισπανικού Εμφυλίου Πολέμου, ο στρατηγός Φράνκο διατάσσει να γιορταστεί ένα δείπνο στο ξενοδοχείο Παλλάς.

    We use cookies to personalize your experience and analyze traffic. You can opt out at any time.