Mood
Ρώτα το Mood
Οι Απροσάρμοστοι poster

Ώρες προβολών για

Οι Απροσάρμοστοι

@ Lumiere Music Hall

Χειμερινό · Beverly Hills · Λος Άντζελες

Comedy
2026
1h 42m

Ώρες προβολών της Οι Απροσάρμοστοι στο Lumiere Music Hall

Ώρες προβολών3

Παρασκευή, 31 Ιουλίου/ Αύριο

Αγγλικά

Σάββατο, 1 Αυγούστου

Αγγλικά

Δευτέρα, 3 Αυγούστου

Αγγλικά
Όλα τα σινεμά που προβάλλουν την Οι Απροσάρμοστοι

Πολυπρόσωπη κωμωδία

Μια αποτυχημένη μουσικός αποδέχεται μια τελευταία δουλειά ως σύμβουλος στην εβραϊκή καλοκαιρινή κατασκήνωση των παιδικών της χρόνων, αναλαμβάνοντας μια ομάδα «παράταιρων» παιδιών. Καθώς η κατασκήνωση κινδυνεύει να κλείσει λόγω ανταγωνισμού, η Nomi και η ομάδα της πρέπει να ξεπεράσουν τις διαφορές τους για να σώσουν το μέρος που τους έφερε κοντά.

Πλήρεις λεπτομέρειες & συντελεστές
Οι Απροσάρμοστοι

Find more films like Οι Απροσάρμοστοι

Showtimes in your city.

Download on the App StoreGet it on Google Play
Συχνές ερωτήσεις
Παίζεται η Οι Απροσάρμοστοι στο Lumiere Music Hall;+

Ναι - η Οι Απροσάρμοστοι προβάλλεται στο Lumiere Music Hall στην πόλη Λος Άντζελες, με 3 προβολές καταχωρημένες στο Mood.

Πότε είναι η επόμενη προβολή της Οι Απροσάρμοστοι στο Lumiere Music Hall;+

Η επόμενη προβολή της Οι Απροσάρμοστοι στο Lumiere Music Hall είναι Παρασκευή 31 Ιουλίου στις 18:15.

Σε ποια γλώσσα προβάλλεται η Οι Απροσάρμοστοι στο Lumiere Music Hall;+

Η Οι Απροσάρμοστοι στο Lumiere Music Hall προβάλλεται στα Αγγλικά.

Για τι είναι η Οι Απροσάρμοστοι;+

Η Οι Απροσάρμοστοι (Comedy, 2026) είναι Μια αποτυχημένη μουσικός αποδέχεται μια τελευταία δουλειά ως σύμβουλος στην εβραϊκή καλοκαιρινή κατασκήνωση των παιδικών της χρόνων, αναλαμβάνοντας μια ομάδα «παράταιρων» παιδιών.

    We use cookies to personalize your experience and analyze traffic. You can opt out at any time.