
Ώρες προβολών για
Ο Νεαρός Ουάσινγκτον
@ Cinemark Century Orange XD and SCREENX
Χειμερινό · Stadium Promenade · Λος Άντζελες
Ώρες προβολών της Ο Νεαρός Ουάσινγκτον στο Cinemark Century Orange XD and SCREENX
Πέμπτη, 30 Ιουλίου/ Σήμερα
ΑγγλικάΠριν ηγηθεί ενός έθνους, ο Τζορτζ Ουάσινγκτον ήταν ένας νεαρός στρατιώτης ριγμένος σε μια παγκόσμια σύγκρουση. Με τις συμμαχίες να καταρρέουν και τον πόλεμο να πλησιάζει, πρέπει να αποφασίσει ποιον θα εμπιστευτεί και να αναμετρηθεί με τον ηγέτη που γίνεται.
Πλήρεις λεπτομέρειες & συντελεστέςΠαίζεται η Ο Νεαρός Ουάσινγκτον στο Cinemark Century Orange XD and SCREENX;+
Ναι - η Ο Νεαρός Ουάσινγκτον προβάλλεται στο Cinemark Century Orange XD and SCREENX στην πόλη Λος Άντζελες, με 1 προβολή καταχωρημένες στο Mood.
Πότε είναι η επόμενη προβολή της Ο Νεαρός Ουάσινγκτον στο Cinemark Century Orange XD and SCREENX;+
Η επόμενη προβολή της Ο Νεαρός Ουάσινγκτον στο Cinemark Century Orange XD and SCREENX είναι Πέμπτη 30 Ιουλίου στις 10:30.
Σε ποια γλώσσα προβάλλεται η Ο Νεαρός Ουάσινγκτον στο Cinemark Century Orange XD and SCREENX;+
Η Ο Νεαρός Ουάσινγκτον στο Cinemark Century Orange XD and SCREENX προβάλλεται στα Αγγλικά.
Για τι είναι η Ο Νεαρός Ουάσινγκτον;+
Η Ο Νεαρός Ουάσινγκτον (History, War, Drama, 2026) είναι Πριν ηγηθεί ενός έθνους, ο Τζορτζ Ουάσινγκτον ήταν ένας νεαρός στρατιώτης ριγμένος σε μια παγκόσμια σύγκρουση.