Mood
Ρώτα το Mood
Χλωμά λόγια στους λόφους poster

Ώρες προβολών για

Χλωμά λόγια στους λόφους

@ Cine Αλεξάνδρα (Θερινός Κινηματογράφος)

Θερινό · Chalandri · Αθήνα

Drama
History
2025
2h 3m
3.3(4.8k)

Ώρες προβολών της Χλωμά λόγια στους λόφους στο Cine Αλεξάνδρα (Θερινός Κινηματογράφος)

Ώρες προβολών5
Από 6 €
20:40Παρασκευή, 31 Ιουλίου · Αύριο
Καθαρισμός

Αγγλικά · υπότιτλοι Ελληνικά · Main

Από 6 €

Περισσότερες προβολές

Πέμπτη, 30 Ιουλίου/ Σήμερα

Αγγλικά · Υπότιτλοι Ελληνικά

Σάββατο, 1 Αυγούστου

Αγγλικά · Υπότιτλοι Ελληνικά

Κυριακή, 2 Αυγούστου

Αγγλικά · Υπότιτλοι Ελληνικά

Δευτέρα, 3 Αυγούστου

Αγγλικά · Υπότιτλοι Ελληνικά
Όλα τα σινεμά που προβάλλουν την Χλωμά λόγια στους λόφους

Μουντό, ατμοσφαιρικό δράμα

Δύο χρονικές γραμμές εξερευνούν τις αναμνήσεις μιας Γιαπωνέζας χήρας, καλύπτοντας το Ναγκασάκι της μεταπολεμικής περιόδου τη δεκαετία του '50 και την Αγγλία κατά την εποχή του Ψυχρού Πολέμου τη δεκαετία του '80, αποκαλύπτοντας μυστικά που συνδέουν το παρελθόν και το παρόν της.

Πλήρεις λεπτομέρειες & συντελεστές
Χλωμά λόγια στους λόφους

Find more films like Χλωμά λόγια στους λόφους

Showtimes in your city.

Download on the App StoreGet it on Google Play
Συχνές ερωτήσεις
Παίζεται η Χλωμά λόγια στους λόφους στο Cine Αλεξάνδρα (Θερινός Κινηματογράφος);+

Ναι - η Χλωμά λόγια στους λόφους προβάλλεται στο Cine Αλεξάνδρα (Θερινός Κινηματογράφος) στην Αθήνα, με 5 προβολές καταχωρημένες στο Mood.

Πότε είναι η επόμενη προβολή της Χλωμά λόγια στους λόφους στο Cine Αλεξάνδρα (Θερινός Κινηματογράφος);+

Η επόμενη προβολή της Χλωμά λόγια στους λόφους στο Cine Αλεξάνδρα (Θερινός Κινηματογράφος) είναι Πέμπτη 30 Ιουλίου στις 20:40.

Πόσο κοστίζουν τα εισιτήρια για την Χλωμά λόγια στους λόφους στο Cine Αλεξάνδρα (Θερινός Κινηματογράφος);+

Τα εισιτήρια για την Χλωμά λόγια στους λόφους στο Cine Αλεξάνδρα (Θερινός Κινηματογράφος) ξεκινούν από 6 €.

Σε ποια γλώσσα προβάλλεται η Χλωμά λόγια στους λόφους στο Cine Αλεξάνδρα (Θερινός Κινηματογράφος);+

Η Χλωμά λόγια στους λόφους στο Cine Αλεξάνδρα (Θερινός Κινηματογράφος) προβάλλεται στα Αγγλικά με υπότιτλους στα Ελληνικά.

    We use cookies to personalize your experience and analyze traffic. You can opt out at any time.